Národný týždeň manželstva 2018

od autora: | 13. februára 2018

Manželstvo – Umenie lásky
12. – 18. február 2018

Na umenie môžeme nazerať z rôznych uhlov. Má veľa atribútov. Môžeme mu priradiť množstvo prívlastkov, môžeme ho obdivovať či zatracovať … dokáže naše myšlienky a emócie dostať do oblastí, o existencii ktorým sme možno ani netušili. Umenie však súvisí s kreativitou, originalitou a jedinečnosťou. Ten, kto ho tvorí je umelec. To, čo vytvára nazývame umeleckým dielom. Jedno môže byť skvostné, iné nie celkom vydarené … Odhaľuje však niečo z umelca samotného.

Môže byť manželstvo umeleckým dielom? Ak áno, tak akým? Ak nie, tak prečo? Aké by mohli byť charakteristiky manželstva, ktoré by sme vedeli nazvať skutočným skvostom a ako sa k nemu dopracovať …?
Tak aj toto sú otázky, na ktoré chceme hľadať odpovede počas príprav aj v čase trvania kampane Národný týždeň manželstva 2018.
Pridáte sa k nám a budete pátrať spolu s nami …?

Na obnovených webstránkach Národného týždňa manželstva pribudla aj možnosť pridať vaše plánované podujatie v rámci NTM 2018. Budeme radi, ak sa s nami, aj s inými, podelíte o vaše nápady. Podujatie môžete pridať a následne bude vložené na stránky. Ďakujeme!

Zapojte sa: http://www.ntm.sk/zapojte-sa/